Детски танцов състав „Елит“ отпразнува 20 години с концерта „Растем с ритъма“ в Драматичен театър – Ловеч

В Драматичния театър в Ловеч се състоя концертът „Растем с ритъма“, в който участваха Детски танцов състав „Елит“, Детска танцова школа „Елит“ и Фолклорна формация „Елит“.

Сред официалните гости на събитието беше заместник-кметът на Община Ловеч д-р Алдин Начков.

Концертът бе посветен на 20-годишнината от създаването и творческото развитие на формацията. В рамките на две десетилетия през „Елит“ са преминали стотици деца, които са израснали с българския фолклор, танцовия ритъм и сценичното изкуство. Публиката видя богата програма, представена с настроение, енергия и професионализъм от младите танцьори.